Neden Mobil Led TV
Neden Mobil Led TV

 Uluslararası ISO 9001 VE ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Proje Yapım şirketimizin üretimleri de uluslararası CE sertifikası ile gerçekleşmektedir. 

Mobil led ekran araç üretim ve kiralama sistemini Türkiye de firmamız başlatmıştır. İlk olarak KKTC genel seçimlerinde kullanılan mobil led ekranlı kamyon ve kamyonetlerimiz , yurt içi ve dışında katıldığı seçim kampanyalarında %100 katkı ve siyasi başarı sağlamıştır. Led ekran araç kiralama ve üretim konusunda her türlü danışmanlığı ve çözümü firmamızdan alabilirsiniz. 

 

 

 

 
LED EKRANLI ARAÇLARIMIZ TSE BELGELİ ÖZEL PROJELİ VE RUHSATLARINA İŞLİ OLARAK ÜRETİLİR. TÜRKİYE'DE TRAFİK İZNİ OLAN İLK VE TEK TV ARAÇLARDIR...
 

Led ekranların %100 üreticisi ithalatçısı ve mobil TV araçların imalatçısıyız. Mobil led ekran TV araçlarımızın yapısı kamyon kamyonet ve Tır üzerine uygulanmaktadır. Araçlarımız özel olarak projelendirilmiş ve TSE belgesi alınarak hazırlanmıştır. Trafik ve yol kanunlarına uygun olarak Türkiye’de lisanlı olarak üretilerek iç pazara ve dünyanın her yerine kiralanmaktadır.

Mobil led ekranlı araçlarımızın en büyük özelliği her yere girebilmesi ve her konumda çok kolay yayın yapabilmesidir. Mting meydanlarından fuar alanlarına, AVM girişlerinden kent merkezlerine, deniz kenarından dağların zirvesine, elektriğin bile olmadığı en gizemli yerlerden, ücra köy meydanlarına kadar her yere kolayca gidebilir. Çok kısa sürede kurularak sadece bir kaç dakika içerisinde yayına başlayabilir..

Mobil led ekran araçlarımızda bilgisayar – Jenaratör – anfi – mikrofon ve ses tesisatı hazır bulunmaktadır. Araçlarımız şoförü ve teknik personeli ile birlikte kiralanmaktadır.

Araçlarımızda yayınlanacak film için ;  Kayıt ,montaj ve seslendirme ( prodüksiyon) hizmeti de vermekteyiz.

mobil tv   mobil led ekran   mobil tv kiralama   mobil led ekran kiralama   kamyon tv  led tv tır     led ekran tır   mobil led sahne    led ekranlı tır   gezici led ekran   gezici led tv